Fazlı KILIÇ | Kağıthane Belediye Başkanı
Ak Parti Anasayfa Site Haritası

Değerli Kağıthaneliler,


500 bin kişilik dev bir aile olarak hissettiğimiz, çalışma tarzımızı ve tempomuzu bu duygumuzla düzenlediğimiz Kağıthane'de, daha modern bir kent ortamı oluşturma gayretindeyiz.
İlçemizi, İstanbul'un yükselen bir değeri, artık ciddiye alınan bir cazibe merkezi yapmanın fiziki, tarihsel, sosyo-kültürel zeminlerini açmaya çalışıyoruz. 5 yıllık çalışma dönemimizin bilançosu budur. Gerek çevre yollarından ilçeye girişlerde gerek merkezi alanlarımızda ve mahallelerimizde yaşanan çehre değişikliği, hizmet dönemimizin sizlere sunulan raporudur. Devamı


Fazlı KILIÇ
Kağıthane Belediye Başkanı

 

Özgeçmişim


Özgeçmişim

1958 Erzincan doğumludur.

1960 yılından beri Kağıthane'de ikamet etmektedir. İlk ve orta tahsilini Kağıthane'de
tamamlamıştır.


Beyoğlu Ticaret Lisesini ve İstanbul İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesini bitirmiştir. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde muhasebe denetim uzmanlığı programını tamamlamıştır. Yaklaşık 20 senedir Kağithane'de siyaset yapan KILIÇ, bu süre içerisinde siyasi partilerin bünyesinde mahalle teşkilatından, il yönetimine kadar değişik kademelerde çeşitli görevlerde bulunmuştur.

İl Genel Meclisi Üyeliği grup başkanlığı yapmıştır. Ak Parti kurucu İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve
İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunan KILIÇ, 28 Mart 2004 yerel seçimlerinde Belediye Başkanı seçilerek göreve başlamıştır.

Evli ve 4 çocuk babasıdır.

HaberlerProgramMedyada
Copyright @ 2009 Fazlı Kılıç